Розіграш
VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас
Як Вам новий сайт?

Новини

Всі ми з нетерпінням чекаємо прихід величавої і чарівної красуні-осені, яка дивує нас своїми барвами. А вже через місяць її господарювання ми збираємо її дарунки і проводимо свято квітів.

21 вересня в школі відбулася традиційна виставка квітів та декоративних композицій. Цього року вона пройшла під гаслом «Мирного неба тобі Україно"». У виставці взяли участь учні 1-11 класів та вихованці дошкільної групи. Тут були представлені композиції, виготовлені з квітів. Діти захищали свої композиції віршами, співали пісні та танцювали.

Цьогорічні композиції підкорили всіх своєю винахідливістю, оригінальністю.

Усі роботи разом створили неймовірну квіткову красу, якою милувалися учні, батьки й учителі школи. Усі з цікавістю роздивлялися, коментували композиції, а потім фотографувалися на згадку.

Не залишилися осторонь гучного святкування Дня знань у Корчицькому НВК
Присутні вшанували пам’ять полеглих воїнів, завдяки яким ми маємо мирне небо, хвилиною мовчання, а учні поклали квіти до пам’ятних знаків.
Першокласники декламували вірші та обіцяли добре вчитися, а ще разом із найстаршими учнями школи отримали почесне право подати перший у 2018-2019 роках шкільний дзвінок.

Із блакиті й колосків
В небі прапор наш розцвів,
Увібрав він синє небо
В золотисту пору жнив.
З нагоди відзначення Дня Державного Прапора 23 серпня в Корчицькому нвк було проведено низку заходів.
Найперше, колектив школи та старшокласники здійснили урочисту церемонію підняття Державного Прапора під виконання Державного Гімну України. Відтак присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про загиблих захисників України. Також у закладі було організовано тематичну виставку плакатів «Хай квітне щасливо наша Україна». Привітав колег та школярів зі святом директор школи Гавриш М., після чого відбулась патріотична фотосесія.

Щороку в перший день літа в Корчицькому НВК відзначається Міжнародний день захисту дітей, так і цього року діткам було проведено виховний захід, конкурс на кращий малюнок, спортивні ігри. Дітям дали усвідомити, що сім'я і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру.
Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя.
Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, педагогам, дорослим, серця яких сповнені любові до дітей.

В Корчицькому пришкільному таборі "Романтик" пройшов День інтелектуала. Традиційно ранок розпочався шкільною лінійкою та зарядкою. Упродовж дня діти грали в спортивні ігри, брали участь у вікторинах та квестах.

Останній дзвоник — традиційне свято школярів, які закінчують навчання. Останні дзвінки в школах проходять у кінці травня, коли навчання вже закінчилося, а випускні іспити ще не почалися. Останній дзвінок підводить риску, ставить крапку в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками і змінами, контрольними роботами та домашніми завданнями.
Останній дзвінок — велике загальношкільне свято, яке адресоване випускникам, вчителям і батькам. Церемонія Останнього двінка В Корчицькому НВК включила виступи гостей, директора, першої вчительки, батьків, вітання першокласників, напутнє слово учнів 11-х класів.

День матері – найбільш зворушливе свято для кожного серця, тому що кожен з дитинства несе в душі єдиний неповторний образ своєї мами. Вона завжди зрозуміє, пробачить, пожаліє і буде щиро любити свою дитину. Вихованці Корчицького днз з нагоди цього свята провели виховний захід. Діти співали, танцювали та розповідали вірші для своїх мам.

URL-адреса файлу: https://content.e-schools.info/korchykschool/library/Семінар_вчителів_філологів.